O nás

Spoločnosť CONDI s.r.o. bola založená v roku 1994. Na českom trhu pôsobí už viac ako 25 rokov. CONDI s.r.o. je rodinná spoločnosť, s čím súvisí aj jej prístup k podnikaniu.

Naša spoločnosť sa zaoberá priamym dovozom z EÚ a Ázie, najmä z Talianska, Francúzska, Belgicka, Veľkej Británie, Nemecka, Poľska, Slovenska, Estónska, Slovinska, Číny a Taiwanu. Ide najmä o kvetinové doplnky, dekoračný materiál a obalový materiál.

Sme hlavným dodávateľom najväčších kvetinárskych veľkoobchodov v Českej republike. Tovar dodávame aj významným spoločnostiam v oblasti kvetinárstva a dekorácie v Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku. Keďže máme vlastný vozový park, poskytujeme dopravu aj veľkoobchodným zákazníkom.

Sme výhradným dovozcom vonných voskov SCENTED CUBES od estónskej spoločnosti REVAL CANDLE pre Českú a Slovenskú republiku. Sme tiež výhradným dovozcom luxusných stúh od talianskej spoločnosti Nastri Brizzolari a kompletného sortimentu špičkových sprejov od nemeckého výrobcu UNION Spray GmbH.

Mimo obchodování také zpracováváme papír. Jedná se o různé druhy formátování, převíjení, řezání, stříhání, atd..

Celý sortiment je k dispozícii v predajni v Hradci Králové, kde sa nachádzajú všetky skladové a kancelárske priestory. Pražský obchod je malý a nemá v ponuke celý sortiment. Je určený na predaj maloobchodným zákazníkom.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie
Certifikované obchodní podmínky dTest